Дистанційне керування власними коштами і рахунками можливе навіть з-за кордону. Головне – бути зі своїм банком на зв’язку, пише Економіка сьогодення.

Ось кілька порад клієнтів ПриватБанку щодо того, як керувати власними коштами перебуваючи поза межами України.

Світлана, фахівець з клінінгу, Польща:

“Вдома я буваю раз на 6 місяців, а комуналку ніхто не відміняв. Тож сплачую комунальні послуги поповнюючи власну картку заробленими грошима. Нараховані платежі за комуналку я бачу у Приват24 й оплачую їх дистанційно, а квитанції про сплату отримую на електронну пошту. Решту заробітку кладу на депозит. Оформлення вкладу займає не більше 5 хвилин, а ставки та умови по вкладах в інтернеті такі ж, якби я звернулася для оформлення депозиту у відділення банку. Відкрити вклад дистанційно я можу у будь-який час, 24 години на добу.”

Євген, ІТ-фахівець, Китай:
“За контрактом працюю у Китаї вже майже рік і дуже задоволений мобільним банкінгом, адже маю депозит, проценти з якого використовую на сплату комунальних платежів. Всі надходження й списання я бачу у виписці на сайті онлайн, а комуналка сплачується за регулярним платежем, що я оформив у мобільній версії Приват24”.

Максим, будівельник, Чехія:

“Маю можливість переводити гроші на рахунок, тож обрав депозит з правом поповнення і капіталізацією відсотків. Відсотки на кожну вкладену суму нараховуються з моменту її внесення на рахунок і до моменту зняття. Капіталізація відсотків дозволяє отримувати дохід з суми, яку банк щомісячно нараховує за депозитом. Ще й отримую відсотки на відсотки. Цікава можливість, і щоб її не втратити, потрібно відразу правильно обрати вид вкладу. У мене встановлений мобільний додаток “Мої вклади”, тож керувати своїми грошима я можу з будь-якої точки світу”.

Банк гарантує безпеку оформлення вкладів. Спочатку клієнт підтверджує вхід в систему інтернет-банку за допомогою постійного статичного і спеціального одноразового пароля, який надходить на фінансовий мобільний телефон. При проведенні видаткової операції по вкладу клієнт особисто підтверджує її додатковим одноразовим паролем, який відправляється на його фінансовий мобільний телефон.

Клієнт ПриватБанку може самостійно роздрукувати договір про відкриття депозиту в Приват24 (розділ “Депозити” / меню “Мої депозити” / кнопка “Друк документів по депозиту”), або отримати договір в будь-якому відділенні ПриватБанку. Депозитний договір, роздрукований в Приват24 аналогічний договору, який роздруковує співробітник банку при зверненні клієнта до відділення. Про це інформує Макаренко Наталія, PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів.

Від admin

Коментарі закриті.