Одразу дві компанії, що займаються «зеленою» енергетикою, виявили бажання встановити поля сонячних батарей у Єрківській ОТГ, пише Економіка сьогодення.

“Наразі відбуваються узгоджувальні процедури,

виготовляється документація стосовно встановлення цими компаніями батарей на площах 7,7 та 80 гектарів, відповідно, – розповів голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. – Громада отримає не лише нові робочі місця для наших людей, але й можливості розбудови інфраструктури ОТГ за рахунок дольової участі цих компаній у розвитку населених пунктів громади”.

Цьогоріч Єрківська ОТГ встигла зробити багато для комфорту мешканців громади. Встановлено 6 нових зупинок, 44 дорожніх знаки, зроблено ремонт та  постелено нове покриття на 5 вулицях, зроблено вуличне освітлення на 4 вулицях, цьогоріч планують також замінити вікна у школі та відремонтувати дах амбулаторії сімейної медицини – і все це за рахунок коштів самої громади. Наразі ОТГ працює над створенням генерального плану  своїх населених пунктів – головного документа, що визначатиме подальші можливості для успішного розвитку громади.

Від admin

Коментарі закриті.