За 4 місяці 2019 року українці придбали понад 2,3 мільйони електронних QR-квитків для оплати разових поїздок в міському транспорті та здійснили понад 84,9 тис. оплат через термінал карткою будь-якого банку чи пристроєм з NFC, пише Економіка сьогодення.

За статистикою ПриватБанку, який активно впроваджує найдоступніші технології електронного квитка в Україні, найбільшими поціновувачами е-квитків є чоловіки, що складають 59% користувачів. Серед карток, що використовували для розрахунків, 1% займають картки зарубіжних банків, 42% – власники карток ПриватБанку та 57 % – картки інших банків.

Як повідомив директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин на своїй сторінці у Фейсбук, Черкаси запровадили оплати проїзду через QR-код влітку 2017 року і вже на початок 2018 року містяни зробили понад 30 тисяч транзакцій у міському транспорті у такий спосіб. Нагадаємо, що раніше запуск безконтактних платежів за QR-кодом був здійснений у 100 черкаських тролейбусах, та більш ніж 70 маршрутних автобусах міста. За 4 місяці 2019 року черкащани оплатили через QR-код понад 15 тисяч поїздок у міському транспорті.

Оплатити квиток можна в мобільному додатку Приват24 (після його оновлення до останньої версії) шляхом сканування QR-коду на стікерах, які розташовані у транспорті. Після цього пасажир оплачує вартість проїзду та отримує електронний квиток, на якому фіксується зворотній відлік часу. При здійсненні контролю пасажир пред’являє контролеру електронний квиток у додатку Приват24.

Всього в Україні проект електронного квитка від ПриватБанку працює в 22-х містах. Більше інформації про інновації ПриватБанку – на сайті та у соціальній мережі.

Від admin

Коментарі закриті.