Саме це, на думку міського голови Анатолія Бондаренка, є запорукою якості та надійності під час експлуатації, пише Економікка сьогодення.

Під час робочої наради з керівниками комунальних підприємств міста та відповідних структурних підрозділів міської ради було  презентовано потужності одного з провідних виробників техніки для ремонту доріг у світі.

Компанія «Віртген Україна» є офіційним представником п’яти заводів Німеччини, які спеціалізуються на дорожній техніці, і відмінно зарекомендувала себе у багатьох країнах. В Україні, приміром, така працює у Кременчуці, Запоріжжі, Маріуполі.

“Дороги – це артерії міста, які забезпечують повноцінне його функціонування. Тож нині міська влада робить все можливе, аби забезпечити належні умови для пересування водіїв та пішоходів. Якісна техніка  – істотний крок для цього”, – наголосив Анатолій Васильович.

Присутній на нараді директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась поцікавився можливостями компанії у забезпеченні техніки для здійснення  ямкового та поточного ремонту, що вкрай важливе у контексті міської інфраструктури. А також – наявних потужностях щодо переробки будівельного сміття, яке постійно накопичується не лише на комунальних підприємствах, але й у мікрорайонах міста.

На це – представник компанії Сергій Тихонов зауважив, що такі технології у них, дійсно, існують і  гарно зарекомендували себе у світі. Приміром, подрібненими будівельними відходами з бетону посипають пішохідні доріжки у парках, а також використовують їх під час ремонту доріг. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

 

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.