Черкаське тролейбусне підприємство зможе виплачувати заробітну плату працівникам і платити за електроенергію із 1 липня і до кінця року. Це стало можливим завдяки внесенню змін  до рішення “Про затвердження програми розвитку міського електротранспорту у м.Черкаси на 2017-2020 роки”.

У попередньому рішенні кошти на роботу підприємства закладалися лише до 1 липня цього року, що ставило під загрозу нормальну роботу тролейбусного підприємства після цього періоду.

З міського бюджету виділяються кошти на компенсацію різниці в тарифах за пільгове перевезення та за різницю між економічно обгрунтованим тарифом за проїзд у тролейбусах (4 гривні) і реальною ціною квитка (3 гривні). Загалом на рік – це близько 70 млн грн.

Депутат Олександр Радуцький запропонував збільшити вартість квитка у тролейбусах до 4 гривень, щоб менше коштів виділяти для електротрансу з бюджету.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що у такому випадку економія буде незначною, у межах 3 мільйонів на рік, але підвищення ціни квитка вдарить по кишені простих черкащан.

“Ми повинні підтримувати комунальні підприємства, у тому числі і КП “Черкасиелектротранс”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Зрештою більшість депутатів своїм голосуванням підтримали рішення, яке дозволяє фінансувати тролейбусне підприємство до кінця року, інформує сайт “ПроГоловне“.

Від admin

Коментарі закриті.