Маючи велику історичну та культурну спадщину, влада Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади зосередила чимало ресурсів на покращення туристичної привабливості регіону. Можна з впевненістю говорити, що в останні роки місто активно розвиває інфраструктуру. На завершальній стадії нині знаходиться реалізація туристичного проекту «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту «Тясминського каньйону» в м.Кам’янка Черкаської області», вартість якого складає понад 7 млн. грн. В травні 2019 року була відкрита одна з найбільших сакурових алей в країні протяжністю майже 800 метрів.

Громада весь час бере участь в конкурсах та грантах, які мають покращити туристичну інфраструктуру громади. Наступним амбіційним проектом є реконструкція території нижнього парку, який має стати однією з родзинок міста, на кшталт дендропарку в Кропивницькому чи Умані. В червні відбудеться другий фестиваль класичної та джазової музики Kamianka Musik Fest. Одним із факторів, що виділяє Кам’янку серед багатьох населених пунктів, – це її вигідне географічне положення, багата історична та культурна спадщина, найкоротший шлях до Холодного Яру.

«Для всебічного розвитку туризму в громаді для нас залишається не вирішеною одна проблема – це відсутність готелю», – розповідає Кам’янський міський голова Володимир Тірон, член правління Асоціації міст України.

Вже зараз в громаді знаходиться багато туристичних об’єктів, що користуються популярністю у туристів та гостей міста, зокрема грот кінця XVIII століття, літературно-меморіальний музей ім. О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського. Багатьом людям цікаво дізнатися більше про історію краю, але, на жаль, всі екскурсії та заходи розраховані лише на один день. Все – через відсутність діючого готелю.

На території міста розташоване чотирьох поверхове приміщення колишнього готелю «Кам’янка», яке не функціонує багато років. Натомість його нинішні власники не поспішають вкладати кошти у відновлення його роботи.

Та не туризмом єдиним нині живе Кам’янська громада. Є і успішний досвід співпраці із закордонним інвестором. Нині на території міста Кам’янка споруджується сонячна електростанція, де інвестором виступає норвезька компанія Scatec Solar, загальний обсяг інвестицій в будівництво сягає близько 30 млн. євро.

«Міська рада готова в межах своїх повноважень всіляко сприяти та допомагати інвестору, який виявить бажання відкрити готель чи хостел на території громади. Ми готові запропонувати наявні у комунальній власності міста земельні ділянки чи приміщення».

Інформацію про вільні ділянки можна знайти на офіційному сайті kammiskrada.gov.ua

Від admin

Коментарі закриті.