В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. Одним з ефективних методів такої співпраці є ярмарки вакансій, пише Економіка сьогодення.

21 травня 2019 року Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій з промисловим холдингом «Аграріан Фуд Технолоджиз», що здійснює діяльність на ринку інгредієнтів. Потужності, які знаходяться в Черкасах спеціалізуються на виробництві маргаринів та жирів з широким асортиментом для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

«Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників служби зайнятості є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів» – зауважив директор філії Олександр Гриценко підсумовуючи захід.

33 безробітних відвідали захід, на власні очі побачили умови праці у виробничих приміщеннях та робочі місця працівників. Керівництвом підприємства в особі Топольницької Надії Семенівни було проведено екскурсію та надано безробітним відповіді на питання стосовно заробітної плати, соціальних гарантій та графіку роботи.

Ярмарок вакансій виявився цікавим та змістовним. Захід пройшов у формі діалогу, безробітні мали можливість визначитися у своїх професійних можливостях. Результатом проведеної зустрічі стало укомплектування двох вакансій укладальника-пакувальника», інформує Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.