Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області виявили дві незаконні АЗС та вилучили велику партію підакцизних товарів, пише Економіка сьогодення.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» встановлено службових осіб одного з суб`єктів господарювання м. Києва, які на власних АЗС, розташованих у Черкаській області, здійснювали зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів (дизельного пального, бензину та скрапленого газу) без необхідних дозвільних документів.

Такими діями підприємство порушило вимоги ст.3 та ст.4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

За результатами проведених оглядів автозаправних станцій з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання майже 30,3 тонни бензину марки А-92, майже 11,7 тонн бензину марки А- 95, близько 8,8 тонн бензину марки А-95 преміум плюс, майже 16,9 тонн бензину марки А-95 Євро «PLUS», більше 40,5 тонн дизельного пального, близько 21,9 тонн дизельного палива марки ЄВРО «PLUS» та понад 19,6 тонн скрапленого газу загальною орієнтовної вартості більше 4 млн. гривень.

За вчинені порушення передбачено притягнення до адміністративної відповідальності, інформує Головне управління ДФС у Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.