Комунікабельна, активна, смілива і наполеглива, – такі риси притаманні  мешканці м.Ватутіне Олені Залашковій. Жага до відкриттів, пізнання чогось нового, невідомого підштовхнули Олену до вибору професії. По закінченню школи вона вступила до Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та обрала спеціальність туризм.

Маючи на меті відкрити власну справу, в 2017 році Олена звернулась до Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості, захистила бізнес-план на тему: «Надання туристичних послуг» та отримала одноразово допомогу для організації підприємницької діяльності. Розуміючи, що кількість бажаючих подорожувати, в тому числі за межами України щороку зростає, населення звертається за порадами, яку країну обрати, як організувати поїздку та оформити всі необхідні документи. Жінка організувала власну агенцію під назвою «WAY», в якій працює менеджером з туризму протягом 2-х років.

«Моя робота приносить задоволення. У мене є можливість відвідати величезну кількість країн. На цей час я вже встигла побувати у Німеччині, Польщі, Чехії та Єгипті. Діяльність у галузі туризму потребує від фахівця певних навичок, тому я постійно працює над підвищенням професійного рівня, займаюся самоосвітою. Самовдосконалення, професійні комунікації, обізнаність, швидке вирішення проблемних питань, емоційна стабільність та врівноваженість – є основними пріоритетами у щоденній роботі», – ділиться враженнями підприємниця.

Невід`ємною частиною успіху в туристичному напрямку є досконале знання іноземних мов. Олена вільно володіє англійською, наразі вивчає німецьку мову, інформує Ватутінська міська філія ОЦЗ.

 

Від admin

Коментарі закриті.