Фахівці Уманського міського центру зайнятості проводять активну роботу в напрямку профорієнтації школярів. Однією із форм такої роботи є участь старшокласників у професіографічних екскурсіях, пише Економіка сьогодення.

Так, нещодавно для 12 учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл міста фахівці з профорієнтації організували професіографічну екскурсію до місцевого відділення «ПриватБанк».

Представник відділення банку Тетяна Голованівська показала дітям, як працюють фахівці установи з клієнтами, використовуючи при обслуговуванні планшет, застосування якого достатньо економить час та допомагає оперативно вирішувати питання громадян. При цьому окрему увагу вона звернула на той факт, що клієнт з представником ПриватБанку, спілкується за «круглим» столом, а це сприяє більш відкритій та довірливій атмосфері. Також вона ознайомила з новітніми технічними засобами, які використовуються під час роботи. Особливо юнакам та дівчатам сподобались машина для перерахунку грошей та детектор валют.

Школярам провели урок фінансової грамотності, в ході якого продемонстрували функції та операції, що можна проводити за допомогою терміналу, ознайомили з правилами користування інтернет-банком Приват-24 та мобільними додатками.

Під час екскурсії учні дізналися, що потрібно для відкриття рахунку та отримання картки юніора, зокрема, Тетяна Голованівська розповіла про цікавинки, які банк пропонує своїм юним клієнтам: «Діти мають можливість відвідувати захопливі бізнес-квести, навчатися в Бізнес Школі, викладачами якої є топ-менеджери ПриватБанку, а також брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком спільно з Mastercard («Вперед до знань») тощо».

Також хлопцям і дівчатам детально розповіли про особливості банківських професій, таких як: менеджер банківської справи, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів та познайомили з фахівцями, які працюють у банку за відповідними професіями.

Водночас фахівець з профорієнтації міського центру занятості Тетяна Задорожко ознайомила учасників заходу із послугами, що надаються службою зайнятості учнівській молоді та запропонувала старшокласникам відвідати службу зайнятості з метою проходження тестування, яке допоможе визначитися із майбутнім напрямком  професійної діяльності.

Наприкінці екскурсії учням були видані сертифікати, що надають можливість, разом з батьками, отримати карту Юніор, а також самостійно розпоряджатися власними коштами. За словами дітей, захід був дуже корисний, адже вони отримали багато цікавої інформації, інформує Уманський МЦЗ.

 

Від admin

Коментарі закриті.