З початку поточного року за направленням Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості професійне навчання проходило 22 безробітних громадяни, пише Економіка сьогодення.

У ДНЗ «Канівське вище професійне училище» пошукачі роботи здобувають професії: кухаря – 10 осіб,  водія навантажувача – 6 осіб, слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування – 3 особи, у ВНЗ «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» професію манікюрника здобуває 2 особи, у ДНЗ «Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» 1 особа здобуває професію токаря.

Професійне навчання здійснюється під замовлення місцевих роботодавців з подальшим гарантованим працевлаштуванням, інформує Канівська міськрайонна філія ОЦЗ.

Про те, як можна пройти професійне навчання за сприяння служби зайнятості під конкретне замовлення роботодавців, або з метою провадження підприємницької діяльності, на семінарі «Оволодій новою професією» розповіла заступник начальника відділу надання соціальних послуг Канівської міськрайонної філії ОЦЗ Ольга Бровко.

Вона також повідомила присутнім, що у  навчальних закладах Канева та Черкаської області, а також в 11 центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна пройти професійне навчання та здобути нову професію.

«Професійне навчання для людини,  яка хоче опанувати професію – це шанс мати гідну роботу, для роботодавця – отримати кваліфікованих працівників без жодних інвестицій в їх навчання. Головне, що результат співпраці всіх зацікавлених сторін – працевлаштування пошукачів роботи», – коментує директор міськрайонної філії Надія Коломієць.

 

Від admin

Коментарі закриті.