Станом на квітень 2019 року ТОВ ВП «Умань», яке займається переробкою та консервуванням фруктів та овочів, заборгувало своїм працівникам 65 тисяч гривень заробітної плати. Виробниче підприємство знаходиться по вулиці Дерев’янка, 3.

Про це повідомляє “Вичерпно” з посиланням на Управлінні Держпраці у Черкаській області з посиланням на інформацію Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області перебуває на постійному контролі посадових осіб Управління Держпраці у Черкаській області.

У разі виявлення порушень трудового законодавства з питань виплати заробітної плати до керівників підприємств, установ, організацій вживаються заходи адміністративного впливу, а до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції.

Наразі інспектори праці Управління здійснюють інспекційні відвідування (перевірки) підприємств, установ, організацій, які мають заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам.

Від admin

Коментарі закриті.