Центр первинної медико-санітарної допомоги відкрили цієї суботи у приміщенні Христинівської центральної районної лікарні. Привітали медичний персонал закладу на чолі з керівником Ольгою Калініною влада та підприємці району, пише Економіка сьогодення.

Капітальний ремонт КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочався в минулому році. Ремонт будівлі обійшовся у понад 1,5 мільйона гривень. Нині заклад покриває потребу громади Христинівщини у наданні медичних послуг.

“Відкриття Центру – результат ефективної співпраці, – звернулась до присутніх очільниця району Людмила Денисюк. – Капітальний ремонт здійснено не лише за рахунок районного та місцевого бюджету, також було залучено спонсорські кошти соціальних партнерів групи компанії «Alebor Group». Звичайно, левова частка – це кошти районного бюджету. Сьогоднішня подія – це ще один крок реформування медичної галузі та покращення якості медичних послуг, створення умов для працівників і пацієнтів, які відповідають європейським стандартам. Головне – не зупинятись. Крок за кроком ми рухаємося вперед”.

Гості як завжди прийшли з подарунками. Так керівництво райдержадміністрації та районної ради подарували дитячі меблі в педіатричний кабінет.

Директор Центру Ольга Калініна виразила вдячність керівництву району та всім, хто надавав фінансову допомогу у проведенні ремонту, а також зауважила, що у нових умовах і працювати буде значно приємніше, і приймати пацієнтів стане набагато комфортніше, інформують у Христинівській РДА, .

Від admin

Коментарі закриті.