Черкаська обласна державна адміністрація долучилась до організації форуму «Енергоефективне партнерство та відновлювальна енергетика громад Черкащини». Захід відбудеться цієї середи, 29 травня, пише Економіка сьогодення.

Форум стане головною комунікаційною платформою, на якій обговорюватимуть  найбільш  актуальні  питання,  тенденції розвитку у сфері енергоефективності, відновлювальної енергетики, демонструватимуть досягнення енергетичного та будівельного секторів.

Окрім того, для ознайомлення зі зразками сучасного енергоефективного обладнання, матеріалами та новітніми технологіями, в межах форуму працюватиме виставка енергоефективних рішень. Представлені компанії зможуть продемонструвати свої рішення для бюджетної, комунальної сфери та житлового сектору.

Організатори: Черкаська районна державна адміністрація, Черкаська обласна державна адміністрація, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, Фонд Еберта в Україні, ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності».

Місце проведення: Черкаська область, Черкаський район, с. Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 159, Будинок культури.

Дата проведення: 29 травня 2019 року з 10:00 до 13:30.

Для кого актуально: представників районних державних адміністрацій, міських, селищних, сільських голів, голів об’єднаних територіальних громад, голів ОСББ та ЖБК, депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств та ін.

Від admin

Коментарі закриті.