Нещодавно відбулась консультація з представниками місцевого бізнесу щодо проектів  рішень Черкаської міської ради «Про місцеві податки і збори на території міста Черкаси». Зазначені нововведення за умов ухвалення депутатами на сесії міської ради, набудуть чистості з 1 січня 2020 року.

Відкориговані розміри ставок місцевих податків і зборів, згідно з вимогами законодавства, слід затвердити за шість місяців до початку нового бюджетного року. Така необхідність викликана змінами в Податковому кодексі України та в державному бюджеті.
Про це розповіла в. о. директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, презентувавши присутнім пропоновані зміни, передбачені у проекті рішення «Про місцеві податки та збори на території міста Черкаси».
За словами Тетяни Іванівни, нині триває обговорення цього документу і міська влада приймає усі пропозиції та рекомендації, які будуть в обов’язковому порядку долучені до вказаного проекту та подані на розгляд депутатам міської ради. Оскільки саме вони у кінцевому варіанті  ухвалюватимуть  рішення.  
“До 3 червня триватиме регуляторна процедура, збиратимуться  усі зауваження та пропозиції. Після  розгляду у депутатських комісіях  –  проект виноситиметься на затвердження  сесії міської ради. Тож у представників місцевого бізнесу є місяць, аби подати  до департаменту фінансової політики Черкаської міської ради свої думки та рекомендації до вказаного документу”, – наголосила Тетяна Іванівна.

Від admin

Коментарі закриті.