У Черкаській міській раді відбулася зустріч працівників управління транспорту з представниками ТОВ «СКАЙВЕЛЛ Україна», пише Економіка Сьогодення.

Гості презентували транспортникам електробуси китайського виробництва.

Електробуси «SKYWELL» виготовляє китайська компанія Nanjing Golden Dragon Bus Co. Ltd. Електробуси Skywell займають третє місце з продажів в Китаї.

Директор ТОВ «СКАЙВЕЛЛ Україна» Арсеній Абдураїмов розповів про переваги електробусів над автобусами та тролейбусами. Серед них – економічність, екологічність, відповідність європейський стандартам. Такий електробус, запевняють представники компанії, дозволяє скоротити витрати на пальне в 10 разів, може проїхати на одній зарядці біля 300 км, має гарантію 2 роки або 200 000 км, простий та швидкий в обслуговуванні. Вартість таких машин – близько 8 млн.грн. за 8,5-метровий електробус і близько 9 млн.грн. за 12-метровий.
«У вас є тролейбусний парк, який потребує оновлення. Весь світ нині рухається в бік переходу на електроавтобуси. Ми пропонуємо на сьогоднішній день сертифікований в Україні, найдешевший з варіантів, унікальний за співвідношенням ціна-якість електробус. Ми хочемо, щоб ви загорілися цією ідеєю, тому що, по-перше, це екологія, по-друге, це потенціал використання нічної електроенергії, по-третє – це значне зниження собівартості перевезень», – додав представник компанії Володимир Земляков.
«Наше місто активно рухається у напрямку транспортної реформи. Тому ми вивчаємо усі варіанти, як зробити пересування громадським транспортом у Черкасах дешевшим і комфортнішим. Електробуси – це прогресивна ідея, проте й доволі вартісна. Наразі ми плануємо закупити близько 10 уживаних тролейбусів у Європі, щоб збільшити кількість одиниць тролейбусів на нашому комунальному підприємстві. У перспективі, можливо, ми розглядатимемо і придбання електробусів. Також рекомендую надати ваші пропозиції приватним перевізникам Черкас», – зазначив радник міського голови Павло Мосійчук.
У свою чергу, представники ТОВ «СКАЙВЕЛЛ Україна» запропонували місту Черкаси придбати хоча б один електробус на пільгових умовах у лізинг, аби черкасці змогли відчути переваги користування таким транспортом. Вони зазначили, що 12-ти метровий електробус SKYWELL NJL6129BEV пройшов тестові випробування у місті Вінниця у вересні 2018 року та експлуатується на постійній основі з листопада 2018 року.
Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово наголошував на необхідності проведення транспортної реформи у Черкасах.

Від admin

Коментарі закриті.