За підсумками січня–квітня 2019 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–квітнем 2018 р. становив 100,7%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 38,2%, на підприємствах добувної промисловості і розробленні кар’єрів – на 8,6%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 3,4%, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 2,9%.

Водночас спостерігався спад обсягів на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 15,9%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 12,7%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на  6,8%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 6,7%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,7%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2%.

 

Від admin

Коментарі закриті.