Черкаси стали шістнадцятим містом України, локалізованим на державному інфо-сервісі Start Business Challenge. Це важливий ресурс,  що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для початку бізнесу, та найкраща відповідь на питання “З чого почати?” Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Починаючим підприємцям цей сервіс зекономить чимало часу, запевняє директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод.

«Саме на цій платформі, вирішивши започаткувати власну справу, підприємці-початківці зможуть отримати інформацію стосовно того, куди та в які установи потрібно звертатися саме в місті Черкаси.

Покрокові інструкції як відкрити в місті Черкаси понад вісімдесят видів бізнесу розміщено на сайті https://sbc.regulation.gov.ua/city/27761. Але це лише початок, кейсів буде значно більше, і робота над розширенням переліку інструкцій продовжується», розповіла Ірина Удод.

Сьогодні в Україні за підтримки структур Європейського Союзу та уряду України з’явилися сервіси, які допомагають бізнесу розуміти й виконувати правила, що встановлює держава, та контролювати, як вони формуються. Одним із них є державний інфо-сервіс Start Business Challenge (https://www.sbc.regulation.gov.ua/), який надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що необхідні для реєстрації та започаткування бізнесу.

Саме цей ресурс демонструє зрозумілі кроки для відкриття бізнесу (наразі для потенційних підприємців доступно 111 бізнес-кейсів). Розробником цього сервісу є Офіс ефективного регулювання (BRDO) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

Від admin

Коментарі закриті.