За даними Головного управління статистики у Черкаській області на підприємства з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції припадає 8% реалізованої в області промислової продукції.

За січень–квітень поточного року випуск промислової продукції підприємствами цієї галузі зріс на 2,9% порівняно з відповідним періодом минулого року. Серед основних видів продукції зросло виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасованих для роздрібної торгівлі в 1,9 раза, аміаку безводного – на 26,8%, сечовини, яка містить більше 45% азоту за масою, у перерахунку на сухий безводний продукт (крім у таблетках, подібних формах або упаковках вагою 10 кг і менше) – на 25,6%, мила та речовин поверхнево-активних органічних в брусках та подібних формах (крім для туалетних цілей) – на 25,2%.

В розвиток галузі підприємствами з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками 2018р. освоєно 299,4 млн.грн капітальних інвестицій та залучено 31,5 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що становило 9,3% та 11,9% відповідно від загального обсягу в промисловості.

На підприємствах задіяно 4,7 тис. осіб, або 9,1% у промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника в І кварталі 2019 р. становила 12,2 тис.грн, що на 21,2% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року та в 1,3 раза більше середнього показника по промисловості.

Від admin

Коментарі закриті.