Процес асфальтування доріг у Черкасах перебуває під постійним контролем міського голови Анатолія Бондаренка. Керівники профільних департаментів під час ранкової наради доповіли очільнику міста оперативну інформацію про стан справ із ремонтом доріг у Черкасах.

Виконуючий обов’язки директора департаменту ЖКК Юрій Панченко повідомив, що ремонтники вже закінчили роботи на вул.Припортовій,  Сержанта Смірнова, Іллєнка та Гетьмана Сагайдачного. Розпочато ремонт вул.Гоголя.

«На цьому тижні планується завершити ремонт вулиць Гоголя та Чайковського. Після цього розпочнемо ремонтувати вул.Нижню Горову. Крім того, виконується ремонт тротуару по вул. Гагаріна, працівники дійшли вже до розважального комплексу «Бочка», а також у районі колишнього цукрового заводу», – зазначив Юрій Панченко.

Заступник директора департаменту архітектури та містобудування Лариса Слесаренко доповіла, що у Черкасах триває капітальний ремонт бульвару Шевченка та реконструкція вул. Героїв Дніпра. За її словами, на бульварі на перехресті із вул. Можайського розглядається можливість облаштування саморегульованого перехрестя (кільця). На іншій ділянці бульвару від перехрестя з вул. Різдвяною до перехрестя з вул. Іллєнка та вздовж ТРЦ «DEPO`t» завершується облаштування тротуарною плиткою і огорожею.
По вул. Героїв Дніпра на ділянці від вул. Смірнова до вул. Козацької ідуть підготовчі роботи із облаштування підвищених пішохідних переходів на заїздах, яких більше 20. Укладається тротуарна плитка біля житлового комплексу  «Сімейний LUX». Провести асфальтування вул. Героїв Дніпра і бульв. Шевченка (укладення верхнього шару із щебенево-мастичного асфальтобетону) планують після завершення виконання підготовчих робіт.
«У планах – ремонт вул. Чехова, Гуржіївської, процедури закупівель по яких уже проведено. На сьогодні здійснюється процедура кваліфікації переможців, після завершення якої будуть укладені відповідні договори підряду. Найближчим часом розпочнуться роботи на вул. Благовісній (ділянка від вул. Чорновола до вул. Добровольського). Масштабні роботи заплановані на вул. Сумгаїтській. Експертиза проектної документації на завершальній стадії. Проте, оскільки вартість робіт перевищує 100 млн.грн., ремонтну документацію має затвердити Черкаська обласна державна адміністрація. Хотілося б, щоб це було зроблено якомога швидше», – зауважила Лариса Слесаренко.
Разом з тим, міський голова Анатолій Бондаренко вкотре підкреслив, що від підрядників необхідно вимагати дотримання графіків виконання робіт та контролювати якість ремонту. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Від admin

Коментарі закриті.