На Уманщині розпочинає діяльність новий інвестор – ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА». З його керівництвом 20 травня провів зустріч голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко. Зокрема, був присутній засновник товариства Сергій Донський, а також голова Ладижинської об’єднаної територіальної громади Сергій Цоколенко і староста села Колодисте Микола Брижатий.

Власне, саме у селі Колодисте і планує здійснювати виробничу діяльність ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» – на трьох великих земельних ділянках будуть збудовані сонячні електростанції. Вартість інвестиційного проекту, за словами інвесторів, складає близько 30 мільйонів доларів. Завершити будівництво можуть уже до кінця 2019 року.

 «Ми максимально сприятимемо вашій діяльності, адже нові робочі місця – це головне для сільської місцевості. Але обовязково повинне бути соціальне партнерство, підприємство має підтримувати громаду, на території якої працюватиме», – звернувся до інвесторів голова РДА Євгеній Данченко.

Підприємці зазначили, що зацікавлені у добрих стосунках з жителями Колодистого та пообіцяли забезпечити їх працевлаштування.

До речі, за оренду землі – загалом 77,5 га в адмінмежах села Колодисте – товариство «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» сплачуватиме в бюджет Ладижинської ОТГ біля 1 млн грн у рік, інформує відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації.

Від admin

Коментарі закриті.