Розвиток і захист бізнесу залежать як від економічних умов країни в цілому, так і від можливостей правоохоронної системи. Корупція, затягування проведення реформ і кадрових чисток у всіх трьох гілках влади − це ті фактори, які безпосередньо впливають на рівень розвитку та захисту бізнесу в нашій державі і, на жаль, визначають йому невтішне місце в світових рейтингах.

Незважаючи на те, що в Україні діє закон під умовною назвою «маски-шоу стоп – 2», який має на меті полегшити притягнення до відповідальності правоохоронців, які прийняли незаконне рішення під час розслідування, легальний бізнес був і залишається практично беззахисним перед неправомірними посяганнями.

Приватний підприємець Анатолій Гладкий вважає неправомірними обшуки, які пройшли на його підприємствах на підставі ухвали Смілянського міськрайонного суду. На захист гарантованих Конституцією прав підприємець звернувся по допомогу до громадських активістів та профспілки «Солідарність», які організували і провели під обласною прокуратурою та податковою спільну акцію протесту проти тиску на бізнес з боку правоохоронної системи.

За словами громадських активістів, правоохоронні органи не завжди дотримуються законності при проведенні слідчих дій.

Постраждалий підприємець та громадськість зустрілися з представниками прокуратури та передали їм звернення з вимогою дотримуватися законності у стосунках із бізнесом.

А поки в Україні буде діяти презумпція винності для бізнесменів, поки слідчі судді, не замислюючись, прийматимуть рішення про обшуки, тимчасове вилучення і арешт майна − ведення бізнесу в нашій країні залишиться в зоні ризику. Про це інформує ТБ “Антена” у своєму сюжеті.

Від admin

Коментарі закриті.