У місті Умань зареєстровано 42 дитини з епілептичним синдромом. Вони потребують постійного медичного контролю, який здійснюється за допомогою сучасного апарата – електроенцефалографа.

На жаль, за весь період існування, а це майже 60 років, в Уманській дитячій міській лікарні не було такого приладу.

Батьки були змушені долати понад 200 км аби відвезти дітей на електроенцефалографію у Черкаси, Київ, Вінницю та інші обласні центри.

«Моїй дитині з особливими потребами необхідно кожні 3 місяці проходити електроенцефалограму. Раніше ми вимушені були їздити по більших містах – Черкаси, Київ, Вінниця, а це додаткові кошти» – зауважила уманчанка Світлана Жмутенко.

Оскільки Уманська міська рада була не в змозі владнати цю проблему, тому її вирішив народний депутат України Антон Яценко. За його ініціативи дитячу лікарню міста Умань було забезпечено сучасним електроенцефалографічним комплексом компанії BrainTest.

«Хочеться подякувати народному депутату України Антону Володимировичу Яценку за те, що придбав дитячій лікарні апарат для проведення енцефалографії хворим діткам» – прокоментувала уманчанка Ірина  Кучерява.

Завдяки електроенцефалографії можна оцінити активність роботи головного мозку у дітей, діагностувати причини головного болю, вчасно виявити запальні процеси, судинні аномалії, пухлини, епілепсію, інші серйозні патології. Це єдиний метод діагностики епілептичних синдромів.

Процедура є абсолютно безпечною і, за потреби, її можна проводити багато разів. Це обстеження не має протипоказань, тому може призначатись дітям будь-якого віку.

Скористатись електроенцефалографічною діагностикою зможуть не тільки жителі міста Умань, а й жителі Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Маньківського та Жашківського районів.

ДІАГНОСТИКА БЕЗКОШТОВНА!

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка, 46, Уманська дитяча міська лікарня, корпус Б (1 поверх, кабінет функціональної діагностики).

Марія Журавленко

 

Від admin

Коментарі закриті.