У місті Умань на 100% вирішено проблему якості питної води. Тепер уманчани споживатимуть чисту і якісну питну воду завжди.

Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка, який довгий час працює над вирішенням питання водозабезпечення у містах, селах і селищах округу. А саме, у 2013 році парламентарю вдалось вирішити проблему цілодобового водопостачання в Умані, яка десятиріччями вважалась невирішуваною. А зараз народний депутат повністю вирішив проблему якості питної води в місті.

Зокрема, завдяки співпраці народного депутата та Уманської міської ради було зроблено реконструкцію водонасосної станції «Родниківка», яку нещодавно запустили в дію. На ній встановлено сучасне обладнання для послідовної фільтрації питної води: 4 групи фільтрів OFSY 100 виробництва міжнародної транснаціональної компанії Culligan International, яка є лідером у сфері водопідготовки та очищення води.

Варто зазначити, що у рамках програми «Питна вода України» Антон Яценко добився виділення 90% фінансування (26 млн грн) на реалізацію цього проекту із 29 млн грн, які були потрібні на реконструкцію водонасосної станції. З міського бюджету було виділено 3 млн грн.

За допомогою цього обладнання, вода в Умані більше НЕ БУДЕ ІРЖАВОЮ та НЕ МАТИМЕ НЕПРИЄМНИЙ СМАК І ЗАПАХ. З цього часу і завжди вода за всіма показниками буде відповідати Державним санітарним правилам і нормам.

Тепер жителі міста Умань, а також і ті жителі села Родниківка, які проживають по вулицях Гагаріна, Котовського, Черняховського, Чуйкова, Шевченка і користуються водою з Умані, зможуть споживати чисту і якісну питну воду, навіть без попереднього кип’ятіння. 

Антон Яценко запевнив, що буде й далі працювати над вирішенням проблем з водопостачанням

Марія Журавленко

Від admin

Коментарі закриті.