У Черкаській обласній дитячій лікарні з’явився інтелектуальний апарат ШВЛ HAMILTON С3, що допоможе лікарям рятувати тендітні дитячі життя. Сучасний апарат установі подарував благодійний фонд “Допомагати просто!”, заснований ПриватБанком.

Вже тривалий час фонд вкладає сили і кошти на допомогу дітям.За 8 років організація пожертвувала на благодійність понад 100 мільйонів гривень. Щорічно фонд допомагає лікарням, і 2019 й не став винятком.

Черкаській обласній лікарні передали універсальний апарат ШВЛ HAMILTON-C3 вартістю майже 1,2 млн грн. Обладнання відноситься до вищої категорії апаратів ШВЛ та наразі є єдиним у Черкаській області. Воно призначено для проведення штучної вентиляції легенів з підтримкою позитивного тиску у дітей, немовлят та новонароджених.

“Апарат ШВЛ HAMILTON-C3 призначений для проведення ефективної й безпечної штучної вентиляції легенів у дітей і новонароджених, що автоматично застосовує стратегії захисту легенів аби мінімізувати ускладнення, – розповідає головний лікар Микола Кондратський. – Інтелектуальні режими апарату націлені на стимулювання пацієнта до спонтанного подиху, що дозволяють скоротити час вентиляції легенів пацієнтів. Завдяки наявності турбіни, апарат не залежить від джерел стиснутого повітря, а потужний акумулятор довго витримує без підзарядки, що важливо при транспортуванні хворого, адже не доводиться підключати його до іншого апарату. Різноманітність режимів вентиляції легенів є надважливим при патологічних станах наших пацієнтів, тому таке обладнання є незамінним у повсякденній роботі лікарів”.

“Режим ASV є відмінною рисою апарату ШВЛ, – розповідає Віктор Жила, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії. – Він націлений на автоматичну адаптацію апарату до стану і потреб пацієнта, інтерактивну підтримку стану «респіраторного комфорту» та орієнтований на швидке «відлучення» пацієнта від респіратора. Апарат дає можливість проводити вентиляцію легенів новонародженим вагою від 3 кг. Це обладнання запобігає апное, тахіапное, вентиляції мертвого простору і надмірно глибоким вдихам, автоматично керує вентиляцією та оксигенацією легенів в залежності від фізіологічних показників пацієнтів та заданої лікарями мети”.

Співробітники фонду “Допомагати просто!” кажуть, що їх місія – врятувати якомога більше дитячих життів. Для цього організація постійно радиться і з різними професіоналами, і з самими батьками хворих дітей. Приєднатися до допомоги дійсно дуже легко.

“Наш фонд ніколи не надавав допомогу для “галочки”. Ми є прихильниками реальної допомоги, прислухаємося до думки лікарів, профільних фахівців. Щодня, дивлячись на назву фонду, намагаємося втілити це в життя. Допомагати насправді просто. Приєднуйтесь до наших благодійних програм у Приват24, терміналах, банкоматах. І пам’ятайте, що маленької допомоги не існує. Кожна гривня важлива і буде спрямована на реалізацію цільової програми. По завершенні програми кожен благодійник отримає детальний звіт з фото і непідробними емоціями”, – ділиться заступник директора фонду “Допомагати просто!” Антон Дорожан.

Від admin

Коментарі закриті.