У 2018 р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 11,1 млрд.грн капітальних інвестицій, що становить 1,9% загальнодержавних вкладень. У розрахунку на одну особу освоєно 9184,2 грн капітальних інвестицій.

Як інформують в головному управлінні статистикиу Черкаській області, найвагомішу частку капітальних інвестицій (98,3% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 54,9%. У будівлі та споруди інвестовано 38,9% усіх інвестицій, у тому числі у житлове будівництво – 7,9% (874,9 млн.грн).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 76,2% усіх інвестицій області. За рахунок коштів державного та місцевого бюджетів освоєно 12,5% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 4%.

Серед видів діяльності найбільшу частку (35,1%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємствами промисловості вкладено 29% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

Від admin

Коментарі закриті.