У сквері «Юність» можуть висадити магнолії та дерева платанів, а на вулиці Героїв Дніпра в майбутньому цвістиме сакура. Такі ймовірні плани із озеленення Черкас обговорили під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з представниками профільних столичних компаній.

До діалогу приєдналися начальник відділу екології Володимир Гусаченко та очільник комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча.

Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, цього року запланована повна реконструкція скверу «Юність» та триває будівництво вулиці Героїв Дніпра.
“Ми вивчаємо всі пропозиції стосовно розвитку нашого міста, – прокоментував міський головаАнатолій Бондаренко. – Уже цього року ми розпочнемо оновлення скверу «Юність», який не реконструювали з часів його створення. Зважаючи, що йдеться про центр міста, хочеться, аби він мав привабливий та унікальний вигляд”.
Із попередніми пропозиціями стосовно озеленення в нашому місті до Черкас приїхали фахівці розсаднику декоративних рослин «Natalis» із Києва разом із партнерами компанією «Єва». 
Як розповів директор компанії «Natalis» Олексій Венгловський, досі прикрашали вулиці й парки зеленню в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, що в Київській області, в Прилуках на Чернігівщині, працювали в Полтавській області й у м. Кам’янка, що на Черкащині.
“Ми прагнемо зробити красивим та затишним кожне українське місто, – говорить він. – Працюватимемо над створенням цікавих та естетичних локацій у парках і скверах із професійно вирощеного посадкового матеріалу. Ми пропонуватимемо найкращі дерева, які найбільше гармоніюватимуть із тим місцем, де їх висаджують”.
Упродовж наступних кількох тижнів, за його словами, візьмуться за розробку ескізного проекту.

Від admin

Коментарі закриті.