Медичні сестри – це найбільший загін фахівців охорони здоров’я будь-якої країни. У Європі працює більше 5 млн. медсестер, з них близько 330 тис. – в Україні. Згідно з сучасною компетенцією розвитку сестринської справи, медична сестра повинна бути висококваліфікованим фахівцем – партнером лікаря і пацієнта, здатним до самостійної роботи у складі єдиної команди. На сучасному етапі системі охорони здоров’я потрібна не просто медична сестра, а професіонал своєї справи. Реформа медсестринства передбачає підготовку фахівця нового типу. Медична сестра повинна володіти клінічним мисленням, уміти орієнтуватися в характері патологічних змін в організмі, правильно вибрати тактику при наданні екстреної медичної долікарської допомоги, досконало володіти технікою сестринських маніпуляцій.

Протягом минулого та поточного років від роботодавців Черкащини надійшло 813  вакансій медичних сестер, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 688 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні.

У переважній більшості вакансії медичних сестер надходили від ТОВ «Андромеда-плюс», ТОВ «Докторпро», ТОВ «Ергопак», КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради», ДНЗ (ясла-садок) №46 «Малюк», КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву», КНП «Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування», КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня», ПП «Медична клініка «Брати Лепські», Черкаського оздоровчого дитячого багатопрофільного санаторію «Сосновий бір»,  ПАТ «Азот» та інших.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких за цей період було 1 988 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 820 безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 4-5 тис. грн., інформують у відділ інформаційної роботи Черкаського обласного центру зайнятості.

 

Від admin

Коментарі закриті.