Переваги, які дає володіння домашньою сонячною електростианцією, оцінило і чимало жителів області. Вони швидко збагнули, що  придбавши сонячну електростанцію можна  забезпечувати потреби власних домогосподарств у електроенергії, і заробляти непогані гроші, продаючи вироблену електроенергію державі.

Перша домашня СЕС в області з’явилась у 2015 році. Стрімке зростання популярності таких СЕС відтоді росте як на дріжджах. До кінця 2018 року на Черкащині було понад 180 домогосподарств, які  мали домашні СЕС, а станом на 1 травня цього року їх вже 226. Тобто, тільки за 4 місяці цього року кількість таких генеруючих установок електроенергії сонячного випромінювання  збільшилась на 45 одиниць, повідомляє ТОВ “Черкасиенергозбут”.
Щомісяця у рази зростає і обсяг електроенергії, виробленої домашніми СЕС.  У період з січня до кінця квітня обсяг електроенергії, виробленої домашніми СЕС збільшився у 13 разів.
Як повідомив інженер відділу по роботі з побутовими споживачами ТОВ «Черкасиенергозбут» Анатолій Лазоренко, у січні цього року генеруючими установками електроенергії сонячного випромінювання домогосподарств вироблено більше 31,2 тисячі кіловат годин, у лютому – 101,4 тисячі кіловат годин, у березні – 239 кіловат годин, а у квітні – 404,8 тисячі кіловат годин.

Від admin

Коментарі закриті.