«Однією з форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями є проведення днів відкритих дверей на підприємстві. Такі заходи дають можливість роботодавцям розповісти відвідувачам про свою діяльність та ознайомити безробітних з актуальними вакансіями, провести співбесіди, відібрати необхідних працівників. Для шукачів – це нагода побачити реальні умови праці, зробити для себе висновок – чи підходить запропонована робота та заробітна плата», – наголошує директор Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ігор Мусюра.

Один із таких заходів відбувся на базі КП «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громад за участю 11 безробітних шполян.

На цей час на підприємстві є необхідність у кваліфікованих робітниках. Тому для укомплектування кадрами роботодавець звернувся за сприянням до служби зайнятості. Протягом минулого та поточного років на підприємство за сприяння районної філії працевлаштовано 37 безробітних.

Презентуючи виробництво директор підприємства Світлана Деревянко, звернула увагу учасників заходу на тісну співпрацю філії. Вона відзначила, що служба зайнятості надає можливість підібрати спеціалістів шляхом проведення міні-ярмарок вакансій, презентацій професій та навчання спеціалістів на замовлення роботодавців. Роботодавець детально розповіла про своє підприємство, характер та умови роботи,  визначила необхідні професійні вимоги до претендентів, що необхідні для виконання виробничих завдань.

Після закінчення презентації всі бажаючі мали можливість пройти індивідуальну співбесіду з роботодавцем, інформує Шполянська районна філія ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.