З метою підбору необхідного персоналу на Монастирищині за сприяння районної філії Черкаського обласного центру зайнятості презентовано діяльність місцевої підприємниці Катерини Полонської.

Молода жінка отримавши у Кременчуцькому коледжі фах швачки працювала на швейній фабриці. Після закриття фабрики Катерина повернулася додому в Монастирищенський район і вирішила започаткувати власну справу за улюбленою професією. Тому вже незабаром відкрила невеличку крамницю з продажу всього необхідного для шиття та вишивки.

«На сьогодні це вже просторий магазин, який забезпечує найвибагливіших майстринь всім необхідним. Тут є все: від голок з нитками, ґудзиків, мережива,  до різноманітної фурнітури на будь-який смак. Але для забезпечення повноцінної роботи потрібні кадри, тому є можливість в магазині пройти стажування і працевлаштуватися за професією продавець непродовольчих товарів», – наголосила Катерина Полонська.

Під час проведення презентації жінка розповіла учасникам заходу про умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства.

15 безробітних зацікавились можливістю стажування та виявили бажання пройти попередню співбесіду у роботодавця, інформує Монастрищенська районна філія ОЦЗ.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.