Про це Анатолій Бондаренко повідомив під час зустрічі з Молодіжною радою міста. Аби унеможливити бюрократичні перепони, на ній же віддав у їхнє розпорядження свою банківську картку.

“Сподіваюся, що молодіжна рада стала рушієм хороших змін у нашому місті, – прокоментував він. – Навколо премій міського голови є чимало спекуляцій та розмов. Тож пропоную використовувати її для втілення корисних громаді проектів”.

Натомість голова Черкаської Молодіжної Ради Володимир Панченко зауважив, що розподілятиме ці кошти спеціальна комісія шляхом конкурсу проектів. Брати участь у ньому зможе будь-хто з молоді.

“Ми вдячні за таку ініціативу. Бо насправді користуватися державними коштами не так і просто. Приміром, якщо ми захочемо прибрати набережну й нам будуть потрібні 500 гривень на рукавички та сміттєві пакети, то доведеться зачекати з рік, якщо мова йде про бюджетне фінансування. І вже потім тільки ми зможемо втілити цю акцію в життя”, – прокоментував він.

Найближчим часом Володимир Панченко пообіцяв оприлюднити конкурсне Положення, де чітко будуть прописані правила та критерії подачі проектів. За всі використані кошти публічно звітуватимуть.

Від admin

Коментарі закриті.