16-19 травня 2019 року у м. Черкаси на території аеропорту (вул. Смілянська, 168) відбудеться вже традиційний щорічний  міжнародний агропромисловий експо-фест –«AGROSHOW Ukraine 2019». Про це інформують організатори фестивалю на офіційному сайті.

У цьому році AGROSHOW Ukraine відбудеться в феєричному стилі AgroCarnaval, а компанії-учасники будуть вражати відвідувачів шаленим дійством та інтерактивами, яскравими образами стендистів та креативними ідеями дизайну експозиції та техніки.

Захід відвідають представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та адміністрації області.

У програмі: урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів; виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інвестиційний форум, інноваціям в сільському господарстві; гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області; агро-карнавал.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

Від admin

Коментарі закриті.