Бути манікюрником – цікаво і прибутково, стверджзують у відділі організації профнавчання Черкаського обласного центру зайнятості. Доглянуті руки і красиві нігті додають впевненості у собі, а невимушене спілкування завжди приноситиме радість тим, хто полюбляє працювати з людьми. Тому той, хто вирішить присвятити себе творчій професії майстра манікюру, має усі шанси як для професійного розвитку, так і для забезпечення себе сталими заробітками.

Нещодавно в Східноєвропейському університеті економіки та менеджменту відбувся випуск  слухачів курсів за професією «манікюрник». Завершальним етапом професійного навчання був державний кваліфікаційний іспит, який містив 2 складові: творчу частину, де слухачі презентували свої  роботи на моделях, а також перевірку  теоретичних знань, здобутих  в результаті навчального процесу.

Протягом 3 місяців  навчання  слухачі ознайомилися та закріпили знання з манікюрної справи, матеріалознавства, основ санітарії і гігієни, професійної етики і психології, охорони праці. Під пильним керівництвом майстра виробничого навчання Олени Хайоніної  слухачі відпрацьовували основні навички в навчальній майстерні, виконували вправи з гігієнічного догляду за шкірою рук і нігтями, відпрацьовували навички володіння інструментом, вчились покривати нігті лаком, гель-лаком, виконували підготовчі та заключні роботи по обслуговуванню відвідувачів, набували навичок манікюрних робіт  різних видів.

8 слухачам з числа безробітних, направлених Черкаським обласним центром зайнятості, було присвоєно робітничу професію «манікюрник» та видано свідоцтва державного зразка, вони будуть працевлаштовані відповідно до укладених договорів.

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.