Новинку ПриватБанківського кредитування “Кредит під депозит” першим в Україні оформив черкащанин. Кредит під депозит для фізичних осіб – це пропозиція банку, яка включає в себе кредитування готівкою під заставу депозиту.

Переваги новітнього кредитування:

  • отримання додаткових коштів, без переривання депозиту та без втрати відсотків
  • процентна ставка нижче, ніж за іншими видами кредитів;
  • відсутня комісія за видачу кредиту та за дострокове його погашення;
  • можливість кредитування під заставу депозиту третьої особи.

“Даний кредит можливо оформити навіть під валютний депозит без втрати відсотків за депозитом та без переривання депозитного договору, тобто депозит працюватиме на клієнта й далі, при чому він отримує додаткову готівку, – розповідає Володимир Ридван керівник напрямку Споживчого кредитування Черкаського ГРУ ПриватБанку. – Мінімальна сума кредитування складає 50 000 грн, а мінімальний строк кредиту – 1 місяць. Кредит складатиме не більше 90% від суми депозиту. Зарахування кредитних коштів відбувається на картку для виплат клієнта банку без комісій, з якої він зніматиме готівку також без комісії”.

Відсоткова ставка за цим кредитом є нижчою серед існуючих. Якщо депозит в іноземній валюті для розрахунку ставки по кредиту береться поточна ставка цього ж виду депозиту в гривні + 4% маржі. Наприклад, якщо клієнт має строковий депозит на 1 рік в доларах США під 3% річних, аналогічний строковий депозит на 1 рік в гривні складатиме 13%, тобто банк може надати гривневий кредит під валютний депозит з відсотковою ставкою: 13% + 4% (маржа) = 17%

Фінансове підтвердження доходів клієнта не обов’язкове. Якщо в заставу пропонуються декілька депозитів з різними термінами закінчення депозитів, то строк закінчення кредитного договору буде розраховуватися від найближчого терміну закінчення депозитів. Дострокове погашення кредиту – без комісії.

Варто зазначити, якщо депозит в іноземній валюті, кредит надається виключно в гривні. Для розрахунку використовується чиста сума депозиту без урахування відсотків по ньому. Наприклад: У клієнта розміщений депозит в Банку в розмірі 100 000 гривень, застосовуємо дисконт 10%. Таким чином, клієнт отримує кредит в розмірі 90 000 гривен. 100000 – 10% = 90 000 UAH, інформує PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів Наталія Макаренко.

Від admin

Коментарі закриті.