У бізнес-коледжі завершився перший сезон нового проекту KidBLOGGER, де школярів безкоштовно навчали основам ведення соціальних мереж та блогінгу.

Учасники проекту дізнались, хто такі блогери, які бувають блоги, як обрати тему, як правильно розробити пост, як дотримуватися єдиного стилю акаунту, опанували основи копірайтингу, фото- та відеозйомки, обробки фотографій та відеомонтажу, навчались створювати та просувати креативний контент. Окреме заняття було присвячено інформаційній безпеці у соціальних мережах, зокрема як захищати свої акаунти та персональну інформацію від зловмисників.

Курси тривали 1,5 місяці, заняття складались з теоретичного блоку та практичного, де учасники мали змогу закріпити отримані знання. За результатами участі у проекті кожен школяр створив свій блог у Instagram чи YouTube з оригінальним фото- і відеоконтентом та презентував його.

Як інформує прес-служба Черкаського державного бізнес-коледжу, проект KidBLOGGER продовжиться наступного семестру. До участі запрошуються як нові учасники, так і випускники першого сезону.

Від admin

Коментарі закриті.