У Черкаському Центрі надання адміністративних послуг, що на Благовісній, 170, відтепер надаватимуть нові послуги. Тут можна буде отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та оформити паспорт громадянина України.

“Ініціатива надання цієї послуги саме у ЦНАПі належить міському голові Анатолію Бондаренку. Для цього Черкаська міська рада закупила 4 робочі станції. Рішенням Черкаської міської ради було створено відділ у структурі управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради. Планується, що послугу надаватиме 9 осіб, що дозволить їм працювати у дві зміни, з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень, що створить додаткові зручності для громадян. Поки що у відділі працює 4 особи, тож перший час відділ буде приймати громадян з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00 (без обіду)”, – розповів заступник міського голови Ігор Волошин.

Для осіб, що досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт громадянина України отримання послуги – безкоштовне. Вартість оформлення паспорта громадянина України, крім оформлення вперше, (у формі картки) за 20 днів обійдеться у 279 грн, за 10 днів – 366 грн. Вартість оформлення закордонного паспорта: за 20 днів – 557,32 грн, за 7 днів – 810 грн.

“Послуга з оформлення та видачі паспортів нічим не відрізняється від тієї, що надає міграційна служба. Тож громадяни тепер матимуть право вибору, де саме їм отримати цю послугу. До того ж, плануємо, що відділ видачі паспортів буде приносити суттєві прибутки до бюджету міста – не менше 100 тис.грн. у місяць, або більше 1 млн.грн. на рік. Вартість модулів склала 1 млн.125 тис. грн”, – повідомив начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко.

Поки що для того, щоб оформити паспорт, необхідно особисто завітати у ЦНАП. Там вам нададуть необхідний перелік документів. Згодом планують запровадити онлайн запис. Процедура оформлення паспорту дуже зручна і займає не більше 20 хвилин повідомляє ПроГоловне.

Від admin

Коментарі закриті.