6 травня Черкаська обласна державна адміністрація та Черкаська агенція регіонального розвитку в партнерстві зі школою SMRNK запускають навчальний курс «Старт та розвиток власної справи». Навчання відбуватиметься в межах обласної Стратегії та Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року. Адже одним із її пріоритетних завдань є якраз фінансування підприємницької освіти.

У Департаменті регіонального розвитку ОДА повідомляють, що у межах цієї Програми ОДА й Черкаська АРР частково покриють майже 70% вартості навчання 15 осіб на курсі «Старт та розвиток власної справи». Участь у курсі можуть брати підприємці та ті, хто має намір відкрити власний бізнес.

Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків: Вступний блок/Басейн та Основний Блок. Участь у вступному блоці безкоштовна та розпочинається вже 6 травня за попередньої реєстрації тут: https://my.su/vhyez. Участь в основному блоці можлива лише для тих, хто пройшов Басейн. Умови відбору оголосять під час проходження Басейну. При цьому варто пам’ятати, що майже 70% вартості курсу покриває Черкаська ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку.

“Слухачів курсу також очікує 7 тижнів інтенсивної групової та самостійної роботи, супровід менторів та презентація бізнес-ідеї перед потенційними інвесторами, – розповідає керівник Департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік. – Навчання проводить Черкаська школа підприємництва SMRNK, що є одним із основних постачальників знань, натхнення й дисципліни для черкаських підприємців та має на меті розвивати спільноту відповідальних та успішних підприємців по всій Україні”.

Від admin

Коментарі закриті.