В умовах децентралізації надзвичайно важливим є провадження активної співпраці з об’єднаним територіальними громадами, цьому питанню служба зайнятості приділяє велику увагу. На цей час в кожній із 54 об’єднаних територіальних громад області та у населених пунктах, що до них входять, створені виїзні робочі місця для прийому та надання послуг представниками обласної служби зайнятості. У приміщеннях, де здійснюється прийом громадян розміщена інформація про державну службу зайнятості та її діяльність, перелік послуг, які можуть отримати жителі громади та роботодавці. Інформація про дні та години виїзного прийому, графіки роботи виїзних робочих місць  розміщені в адмінприміщеннях, що знаходяться на територіях ОТГ.

Протягом трьох місяців 2019 року проведено 525 заходів на території ОТГ, понад 4 тис. послуг отримали майже 1,8 тис. мешканців цих громад.

Загалом понад третина вакансій, що надходять до служби зайнятості, становлять вакансії роботодавців, які розташовані на території об’єднаних територіальних громад. Кадрові потреби в громадах області існують за такими професіями, як бухгалтери, працівники медичної галузі, фахівці із соціальної роботи, спеціалісти державної служби, інспектори поліції, працівники у сфері надання побутових послуг. Також затребуваними є робітничі професії. Так, минулого року роботодавці громад заявляли про потребу в токарях, водіях, слюсарях, машиністах насосних установок, складальниках, монтажниках, слюсарях-сантехніках, мулярах, продавцях.

Фахівці служби зайнятості постійно підтримують зв’язок з громадами та вивчають кадрові потреби – самих громад та роботодавців, які функціонують на їх території.

За участі центрів зайнятості та філій створено віддалені робочі місця для надання послуг служби зайнятості.

Слід зазначити, що попит на робочу силу в області протягом останніх років підвищується. Так, минулого року до філій і центрів зайнятості області надійшло майже 39,7 тис. вакансій, що на 7,7 % більше ніж попереднього року. З початку цього року в обласній базі вакансій налічувалося 11,5 тис. пропозицій роботи, що на 5,8 % більше ніж протягом трьох місяців минулого року.

Загалом щоденно в обласній базі вакансій налічується близько 1 тис. вакансій, поданих роботодавцями та більше ніж півтисячі  отриманих з інших джерел, інформує відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.