Профспілка працівників державних установ України визначила переможців конкурсу на кращий колективний договір за 2018 рік.

На конкурс було представлено 19 колективних договорів підприємств, установ, організацій 9 обласних комітетів Профспілки.

Серед нагороджених організації та установи Черкащини.

Так, у І групі (установи, які фінансуються за рахунок державного бюджету) з чисельністю працюючих до 50 осіб перше місце посіло Уманське управління державної казначейської служби України Черкаської області.

В ІІ групі (установи, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету) з чисельністю працюючих до 50 осіб друге місце виборола Лисянська районна рада, а серед установ з чисельністю працюючих  51–150 осіб – ІІ місце у Паланської сільської ради Уманського району.

Переможців Конкурсу нагородили дипломами 1, 2, 3 ступенів та грошовими винагородами.

Під час засідання ЦК Профспілки також прийняв рішення відправити матеріали переможців конкурсу Профспілки для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращий колективний договір, який організує і проводить Федерація профспілок України, зокрема і колективний договір Уманського управління державної казначейської служби України Черкаської області.

Від admin

Коментарі закриті.