З березня цього року, держава проводить виплати субсидій готівкою на пенсійні картки, навіть без звернення до органів соціального захисту населення.

Як інформує PR-менеджер ПриватБанку у Черкаському, Вінницькому, Чернігівському регіонах Наталія Макаренко, за березень близько 40 тисяч пенсіонерів ПриватБанку Черкащини отримали свої субсидії, на пенсійну картку, з якої одразу провели оплату комунальних платежів, навіть без відвідування банківських відділень.

“Пенсійний фонд нині надає до банку дві відомості: одна для нарахування пенсії, друга для нарахування субсидії, – пояснює Оксана Крамаренко, керівник Напрямку просування соціальних програм Черкаської філії ПриватБанку. – Субсидія виплачується пенсіонеру у дату виплати пенсії, лише окремою сумою. В тексті SMS-повідомлення буде зазначено, що це субсидія”.

Нагадуємо, що випуск та обслуговування пенсійних карток проводиться у ПриватБанку БЕЗКОШТОВНО, зняття готiвки у банкоматах усіх банків на території України без комісії, оплата комунальних послуг в дистанційних каналах (Приват24 та ТСО) та регулярним платежем  без комісії, безкоштовне навчання і користування Інтернет-банком Приват24, безкоштовний виклик співробітника  і доставка карт за місцем проживання, можливість отримання картки і пенсії за дорученням (отримати можна у сільській раді), зарахування + 7% річних на залишок власних коштів, – це неповний перелік переваг отримання пенсійних виплат на картки ПриватБанку.

 

Статистика свідчить, що понад 64% (більш як 156 тис.) пенсіонерів, які обслуговуються в банках Черкащини, отримують пенсійні виплати на картки ПриватБанку. Найрозгалуженіша мережа відділень, банкоматів та терміналів надає змогу отримати банківські послуги швидко та зручно, що надзвичайно важливо для людей поважного віку.

 

ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують понад 3,5 мільйонів українських пенсіонерів.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.