З настанням теплої погоди на вулицях Канева чи не щодня можна побачити дорожньо-будівельну техніку. Працівники ПП «Канів-Граніт» активізували роботи з ремонту доріг, інформує Канівська міськ рада.

– Насамперед сили спрямовані на центр міста та вулиці з посиленим рухом громадського транспорту. Так, зокрема, поточний ремонт вже частково проведено по вулицях О.Кошового, Т.Шевченка, 206-ї дивізії, Енергетиків, Героїв Дніпра. – Розуміємо, що повна заміна асфальтного покриття була б значно ефективнішою. Однак на сьогодні  1 м кв. укладки асфальту коштує в межах 500 грн. в той час, коли всього станом на сьогодні коштів для ремонту доріг у міській скарбниці – 1,5 млн.грн. Тому суцільне зняття покриття проводимо лише там, де воно вкрай зношене. Так, замовили проект на капітальний ремонт вулиці Київської та частково вулиці Гетьмана Михайла Дорошенка (від аптеки до виїзду), – інформує Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Відповідно до технологій останніми роками спочатку проводиться прорізання фрезою (фреза дорожня призначена для зняття асфальтобетонного покриття з дефектних ділянок, при ямковому ремонті дорожнього покриття) і лише потім укладається асфальт.

– Не забуваємо й про вулиці приватного сектора. Збираємося поновити проект ремонту дороги по вулиці Івана Підкови. Шукатимемо фінансові можливості заасфальтувати вулиці О.Кобилянської, Пушкіна, Байди Вишневецького, Героїв Небесної Сотні (від підйому до Успенського собору до управління сільського господарства), – повідомив І.Ренькас.

Місцеві жителі вулиць Гончара та О.Кобилянської зверталися до міського голови з проханням засипати ділянку дороги бодай щебенем. Щойно виникли сприятливі погодні умови роботи було проведено по вулицях Гончара, Грицика та частково Ломаки і Кобилянської.

– Не втрачаємо надії, що знайдемо кошти й зможемо в подальшому ці вулиці заасфальтувати, – зауважує міський голова. – Утім, часто, на жаль, доводиться обирати між бажаннями громадян і можливостями бюджету. Тим паче, що сьогодні ремонти доріг плануємо не тільки в Каневі, а в межах об’єднаної територіальної громади. Так, впродовж місяця почнемо ремонтувати дороги в селі Яблунів, що входить до складу Канівської ОТГ. На виконання цих робіт закладено 500 тис.грн., 300 тис.грн. з яких по соціальній угоді дає ПрАТ «Миронівська птахофабрика», 200 тис.грн. – з бюджету громади.

Від Author 2

Коментарі закриті.