З 12 квітня ТОВ «Черкасиенергозбут» починає надсилати квитанції за електричну енергію, спожиту у березні поточного року.

ТОВ «Черкасиенергозбут» звертається до споживачів з проханням оплатити виставлені рахунки до 20 квітня, як це і передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії. Повідомлення щодо порядку оплати, суми заборгованості, а також заходи, які має право вчинити постачальник електричної енергії в разі несплати споживачем боргу за електроенергію, читайте на звороті квитанції.

“Попередження про припинення постачання електричної енергії споживачу-боржнику у разі наявності заборгованості за спожиту електроенергію за період січень-березень 2019 року. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ «Черкасиенергозбут» повідомляє Вам, як споживачу, що з 10-00 години 10 травня 2019 року електропостачальник припиняє повністю постачання електричної енергії у разі наявності заборгованості за спожиту електричну енергію. Сума заборгованості з оплати за електричну енергію складає ( у кожній квитанції конкретно вказано суму заборгованості) грн”, – таке попередження буде зазначено на зворотному боці квитанції.

Оплату за спожиту електричну енергію необхідно здійснити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка.

Відновлення постачання електричної енергії проводиться протягом трьох робочих днів у містах та п’яти робочих днів у сільській місцевості тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять: на лічильнику (квартира) – від 350 грн; на опорі (приватний будинок) – від 1500 грн. до 4000 грн.

Від Author 2

Коментарі закриті.