Меморандум про співпрацю було підписано нещодавно між виконавчим комітетом Черкаської міської ради, головним територіальним управлінням юстиції в області та громадською організацією «Центр Права». Цей документ дозволить надавати жителям безкоштовні юридичні консультації у 16 комітетах самоорганізації населення, інформує “Діловий регіон“.

З боку міської влади документ підписав заступник мера Юрій Ботнар, із інших сторін – Олександр Свіренюк та Петро Бурлаченко.

– Ми прагнемо аби люди отримували якісну правову допомогу, – прокоментував заступник міського голови. – Ми щиро сподіваємося, що цей меморандум не буде декларативним, натомість стане ще одним дієвим кроком для поліпшення якості життя наших містян. Чимало людей хотіли б отримати ту чи іншу юридичну консультацію, утім, не завжди мали для цього фінансової можливості. Тепер їх зможуть безкоштовно консультуватися в зручному для них місці – безпосередньо в мікрорайонах.

Як пояснив очільник ГО «Центр права» Петро Бурлаченко, жителів безкоштовно консультуватимуть із питань цивільного та адміністративного права, а в разі потреби – допомагатимуть і з адвокатом.

Від Author 2

Коментарі закриті.