В Черкаському РВ АМУ відбувся практикум із застосування законодавства органами місцевого самоврядування області на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам, грантових, позик та коштів ДФРР».

Про  основні вимоги, особливості підготовки та подання інвестиційних проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок Державних коштів регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ представникам міських, селищних і сільських рад та ОТГ  розповіла експерт місцевого економічного розвитку АМУ Тетяна Ревенко. Окремо зупинилася на питаннях залучення коштів з інших джерел, а саме: коштів комерційних банків, міжнародної технічної допомоги. Наголосила на важливості якісної кваліфікованої підготовки проектів для подачі донорам та співпраці органів місцевого самоврядування з цього питання з  інституціями розвитку територій.

Під час практикуму слухачі поділились власним досвідом проектної роботи та напрацюваннями місцевих рад, підкреслили корисність і практичну цінність проведеного заходу. Детально розглянули  основні помилки, яких припускаються при підготовці документації для отримання грантів.

Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Від admin

Коментарі закриті.