Днями у Васютинському садочку, що на Чорнобаївщині, відбулось урочисте відкриття відремонтованих і оновлених кімнат для занять та відпочинку. З нагоди святкового заходу до навчального закладу з подарунками завітали керівники району та села, інформує Чорнобаївська РДА.

– Приємно, що спільна  робота органів державної влади, місцевого самоврядування та місцевого господарства СТОВ «Дніпро» щодо організації функціонування закладу дошкільної  та шкільної освіти Васютинського НВК дає позитивні результати, – зазначив Сергій Джоболда. – Тож бажаю щоб щоранку всім хотілося  іти в садочок: дітям – навчатися, вчителям – працювати, адже нове обладнання стимулює учителів до творчості, а дітей до знань.

Працівники закладу, в свою чергу, подякували за створені комфортні умови й чудові подарунки для найменших мешканців громади, а діти влаштували святковий концерт.

Нагадуємо, що за період 2016 – 2018 року  у Васютинському НВК за підтримки місцевої влади замінили дах, провели капітальний ремонт із заміною вікон, капітально відремонтували  дах у приміщенні дитячої дошкільної установи. Всього витрачено 1 869 500 грн, з яких 200 000 грн – з  державного бюджету, 826 000 грн – з  районного та 843 500 грн – сільські субвенції.

Крім того, в навчальному закладіі замінили твердопаливний  котел та витяжну трубу, провели капітальний ремонт класної та спальної кімнати  із заміною  вікон, придбали нові меблі, засоби для навчання,  комп’ютерну техніку, обладнання для кухні та столової.

Також місцеве господарство  СТОВ «Дніпро» допомагає в організації харчування,   частково забезпечуючи заклад  молоком, м’ясом, овочами, надає транспортні послуги  та інші господарські роботи.

Тож чудовим подарунком для першокласників стали світлі, теплі приміщення з яскравими ігровими зонами, які відповідають сучасним стандартам.

Від Author 2

Коментарі закриті.