На черговій сесії Канівської міської ради депутати знову розглянуть питання «Про відміну реорганізації комунальних підприємств Канівської міської ради». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опублікованіпроекти рішень.
У пояснюючій записці до проекту рішення Канівської міської ради «Про відміну реорганізації комунальних підприємств Канівської міської ради» зазначено, що

створення комунальної установи «Агенція розвитку м. Канів», яка мала стати правонаступником двох комунальних підприємств – «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» та «Туристичний інформаційний центр міста Канева», передбачало набір певного штату працівників (не менше 4 осіб).

За рекомендацією постійної комісії міської ради з питань бюджету набір штату працівників Агенції необхідно було провести за рахунок скорочення загальної чисельності виконавчих органів міської ради.

На початку року міська рада своїм рішенням затвердила штати виконавчих органів міської ради на 2019 рік без скорочення штатів. Таким чином не можливо створити Агенцію, не забезпечивши її фінансування.

Відтак, реорганізація затягується на невизначений час, тому пропонується відмінити реорганізацію, згаданих вище комунальних підприємств, та дати їм можливість працювати і далі.

Відзначимо, що на минулій сесії депутати вже розглядали це питання, однак для ухвалення відповідного рішення не вистачило голосів.

Від Author 2

Коментарі закриті.