На спільну нараду за участі керівництва Степанецької громади, в. о. старост, керівників комунальних підприємств, завітала директор некомерційного підприємства «КЦПМСД» Наталія Горьова. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформаціюСтепанецької громади.

На початку наради сільський голова Олександр Яременко озвучив підсумки зустрічей проведених в населених пунктах громади щодо збереження мережі медичних закладів, виявлені проблеми та слушні зауваження від сільських жителів.

Як результат, керівництвом громади були розроблені та винесені на розгляд присутніх пропозиції щодо усунення недоліків та впровадження заходів щодо збереження мережі закладів охорони здоров’я громади, підтримки медичних кадрів у сільській місцевості, збільшення розміру матеріального стимулювання середнього медичного персоналу, забезпечення ФПів ліками першочергової потреби.

Після плідної дискусії запропоновано звернути увагу лікарів на дотримання ними графіків виїзду на закріплені дільниці, переглянуті графіки роботи санітарного автотранспорту із залученням його до роботи на фельдшерських пунктах, що дасть можливість підвищити мобільність лікарів та збільшить кількість медичних послуг, наданих сільському населенню.

Одностайно підтримано необхідність проведення працівниками комунального некомерційного підприємства інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо необхідності укладення декларацій з сімейним лікарем, адже в окремих населених пунктах відсоток укладання угод є низьким.

Від Author 2

Коментарі закриті.