Сільський голова Іван Демчук з Шубиних Ставів Лисянського району на місцевих зборах підняв найболючіші теми: зниження нормативної-грошової оцінки земельних ділянок, що потягне за собою суттєвий недобір коштів до місцевого бюджету, а отже доведеться економити на всьому, також обговорили проблему з питною водою, яка все більше тривожить жителів села, інформують “Вісті Черкащини“.

-Я не перебільшу коли скажу, що ця проблема сьогодні вийшла на перше місце, і вирішити її потрібно якнайшвидше, – озвучив найближчі плани Іван Демчук. – Будемо будувати водогін протяжністю близько десяти кілометрів. Орієнтовно, роботи розпочинатимуть у червні. Цікаво, що експерти визначили лише два місця на території села, де є достатній запас води. Однак, не настільки, щоб її використовувати ще й для поливу городів. Потрібно буде економити, адже вода може швидко вичерпатися.

Будівництво водогону і двох свердловин коштуватиме шубиноставцям близько 2 мільйонів гривень. Крім державних коштів, потрібно залучати і місцеві. Сільський голова запропонував додатково зібрати з кожного двору по 500 гривень, а голова райдержадміністрації Володимир Павличук, запевнив, що зі свого боку докладе всіх зусиль, щоб допомогти селянам.

Від Author 2

Коментарі закриті.