Щомісяця на забезпечення селян водою Тальянківський агротехнічний коледж витрачає величезні кошти. Адже свердловина перебуває на їхньому балансі. Керівництво скаржиться, що виступати благодійниками постійно не можуть. Майже 50 жителів села Тальянки на Тальнівщині, мають заборгованість за воду. Місцеві, не сплачують борги за водопостачання ще з 2008 року. Сума заборгованості, станом на сьогодні, складає близько 127 772,09 тисяч гривень, за словами Івана Шилкіна, сільського голови Тальянок, на конференції села, яка відбулася минулого тижня, інформують “Вісті Черкащини“.

– Борги за попередні роки не лише зберігаються, а й накопичуються. Хто не платив, так і не платить. Комунікації в селі побудовані таким чином, що відрізати боржників від водопостачання просто неможливо. Давайте будемо дивитись на оприлюднений список селян, які заборгували за користування водою. Суми величезні від 1000 до 8000 тисяч гривень, – звертається до односельців Леся Антошко, виконуюча обов’язки директора Тальянківського агротехнічного коледжу.

Леся Вікторівна пояснила, ще в червні ремонтували 2 насоси, заплатили близько 14 000 тисяч гривень. Щоб закупити нові, потрібна неменша сума.

– Ми бюджетна установа, тому не можемо ось так взяти і сьогодні купити нове обладнання. Є певна процедура. Треба укласти договір з організацією. Потім цей документ оприлюднити в системі, і аж потім перерахувати гроші. Ця процедура може тривати понад два тижні, – зазначає жінка.

Тому і директор, і сільський голова просять недобросовісних користувачів якнайшвидше погасити борг.

-Я вам не можу сказати чому склалася така ситуація, що заборгованість тягнеться 11 років, це потрібно запитувати попереднє керівництво коледжу. Маю інформацію ту, яку надала мені бухгалтерія. Сільська рада на ремонт свердловини грошей не виділяє, це все повністю на утриманні коледжу. Наразі водопостачання здійснюється у повному обсязі. Перекрити воду можемо тільки ми. Конкретно говоримо з кожним із боржників, надіємось, що селяни повернуть кошти, які нам заборгували, – додає Антошко.

Місцеві ситуацію коментувати відмовились, але список з боржниками так і залишається на вхідних дверях коледжу.

Від Author 2

Коментарі закриті.